Hakkımızda

Adonis Mobilya, standart ve projeye özel sabit ahşap işleri yapan, geniş yelpazedeki ürünlerini Türkiye ve dünyanın büyük ve orta ölçekli firmalarının hizmetine sunan köklü kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetiyle çağdaş bir firmadır.

10.000 m² kapalı alanda son teknolojiye sahip modern makinelerle üretim yapan firmamız sürekli değişim içinde olan yaşam alanlarında mekân sınırlarını ortadan kaldıran ergonomik ve estetik çözümler sunar.

Adonis’in kuruluşundan itibaren çevreye ve tüketiciye olan saygısı kendine olan saygısıdır. Ürünlerde kanserojen olmayan (E1) ve isteğe bağlı olarak yanmaya dayanıklı (B1) melamin, laminat veya doğal kaplamalı yonga levha ve MDF kullanılmaktadır. Üretime giren tüm hammadde ve yardımcı malzemeler dünya standartlarında üretim yapan firmalardan temin edilmektedir.

Üretim kalitesi ve satış sonrasındaki hizmetlerde de en iyi olmak temel felsefesi ile hareket eden Adonis, özellikle son yıllarda ülkemizde ve yurt dışında sağlık sektöründe edindiği tecrübelerle sektörün öncülerine hizmet vermektedir.

Firmamız standart ofis mobilyalarının yanı sıra hastane, laboratuar, otel, eğitim kurumları ve konutlara, projelerine özel sabit ahşap mobilyalar, koltuk, kanepe ve kapılar üretmektedir.